Instruktorzy

SZTUKI WALKI

Marcin FrankiewiczMarcin "Zły Trener" Frankiewicz

Główny Trener w klubie. Purpurowy pas w Bjj. Rekord zawody w MMA 2-0. Wygrana walka w boksie w walce wieczoru na Gali Grappler Night 3. Medalista Mistrzostw Polski i Europu w Bjj No Gi i Grapplingu. Nadal czynny zawodnik w Bjj i Grapplingu. W klubie prowadzi treningi BJJ, MMA oraz Boksu.

Marcin GałązkaMarcin Gałązka

Trener MMA, Niebieski pas Bjj. Rekord zawody MMA 4-2. Uczestnik wielu gal zawodowych MMA . Stoczył również walki w formule K1. Medalista zawodów i turniejów w Bjj i Grapplingu. Marcin mam na swoim koncie walkę dla jeden z największych organizacji MMA w Polsce - FEN . W naszym klubie prowadzi treningi MMA.

Adam ParafińczukAdam Parafiańczuk

Trener i Czarny pas w Brazylijskiego Jiu Jitsu. Czołowy zawodnik Bjj, Grappligu i Submission Fighting.

• II miejsce Mistrzostwa Polski ADCC (pro -76,9kg) – Warszawa 2015
  • III miejsce Grand Prix Polski BJJ (brązy -82,3kg) – Mińsk Mazowiecki 2015
  • III miejsce Grand Prix Polski BJJ (open) – Mińsk Mazowiecki 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Polski BJJ NO GI (brązy -79,5kg) – Luboń 2015
  • III miejsce Liga BJJ (purpury -82,3kg) – Warszawa 2014
  • III miejsce Puchar Polski BJJ NO GI (purpury -79,5kg) – Luboń 2014
  • III miejsce Puchar Polski BJJ (purpury -82,3kg) – Konin 2014
  • II miejsce Liga BJJ (purpury -82,3kg) – Skała 2014
  • I miejsce Grand Prix Polski BJJ (purpury -82,3kg) – Mińsk Mazowiecki 2014
  • III miejsce Mistrzostwa Polski ADCC (-76,9kg) – Szczecin 2013
  • I miejsce Mistrzostwa Polski ADCC (open -76kg) – Szczecin 2012
  • III miejsce Puchar Polski ADCC (-76,9kg) – Skała 2011
  • I miejsce Grappler Cup II (-76,9kg) – Siennica 2011

Damian Zięba

Trener i zawodnik Kickboxing K1. Uczestnik wielu zawodów i turniejów. Przez 12 lat trenował pod okiem największego Mistrza Kickboxingu Marka Piotrowsakiego !!! W naszym klubie prowadzi treningi Kickboxing Kids dla dzieci i Kickboxing K1 dla młodzieży i dorosłych.

FITNESS

Ewelina Frankiewicz

Instruktor sportu o specjalności fitness. Od wielu lat związana z fitnessem, ze sportem chyba od zawsze. Przez wiele lat tańczyła w rozmaitych formacjach, zdobywając tytuły i nowe doświadczenia. Największą satysfakcję sprawia jej jednak zadowolenie i uśmiech na twarzy uczestników zajęć. W pracy instruktora ceni sobie kontakt z ludźmi, ich dobre samopoczucie. Na zajęciach daje "niezły wycisk", ale zawsze zwraca szczególną uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.