9 Grand Prix Polski w BJJ za nami :)

   9 Grand Prix Polski w brazylijskim Jiu JitsuW dniach 5-6 marca nasze miasto gościło zawodniczki i zawodników, którzy wzięli udział w dziewiątej edycji Grand Prix Polski w brazylijskim Jiu Jitsu. W zmaganiach na macie wzięły udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Impreza sportowa ze względu na swój ogólnopolski zasięg została przeprowadzona w ciągu dwóch dni. Pierwszy weekend marca należał zatem do pasjonatów tej brazylijskiej sztuki walki. W sobotę na macie rywalizowały dzieci i kobiety. W niedzielę w zmaganiach uczestniczyli dorośli. W turnieju wzięło udział 50 klubów z całej Polski, m.in.: Gdyni, Wrocławia, Rzeszowa, Szczytna, Płocka, Warszawy. Przedstawiciele mińskiego klubu Grappler zdobyli następujące lokaty:

złote medale: Aleksander Kozłowski, Wojciech Wocial

srebrne medale: Błażej Mikulski, Jarosław Całka, Szymon Gańko, Bartosz Czerwiński, Ivan Novyk, Kamil Kliczbor brązowe

medale: Borys Mroczek, Ewa Jabłońska, Laura Pachacz, Jakub Woźniak, Kacper Horoszko, Łukasz Rymarz, Piotr Pióro.

Drużynowo uplasowaliśmy się na siódmej pozycji medalowej. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy medal i dyplom, zaś najlepsi nagrody sportowe. Przeprowadzenie dwudniowej imprezy udało się dzięki pieczołowitej pracy naszych klubowiczów, którzy zapewnili sprawną organizację całego wydarzenia. Dziękujemy także miastu Mińsk Mazowiecki i Starostwu Powiatowemu za wsparcie turnieju oraz wszystkim naszym partnerom. Duże podziękowania dla całej ekipy Grapplera 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *