I Gala Mińskich Gwiazd Sportu

 Dziś po raz pierwszy w naszym mieście odbyła się Gala Mińskich Gwiazd Sportu 🙂 Nasz klub został nagrodzony w kategorii widowisko sportowe !!! Jesteśmy mega zaskoczeni !!! TO NAGRODA WAS WSZYSTKICH BO TYLKO Z TAKIMI KLUBOWICZAMI TAKIE IMPREZY SPORTOWE MOGĄ BYĆ ORGANIZOWANE !!! Ogromne gratulacje dla Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z o. o. za świetnie napisany, pełen emocji i zwrotów akcji scenariusz oraz nietuzinkową oprawę artystyczną. Gratulujemy Wszystkim wyróżnionym i cieszymy się, że w naszym mieście sport rozwija się bardzo prężnie w różnych dyscyplinach, a my możemy dokładać do tego naszą małą cegiełkę. Dzisiejsze wydarzenie było wyjątkowe i zarazem historyczne. A sport to ludzie i marzenia, a one się spełni ają. Dziękujemy! Miasto Mińsk Mazowiecki Minski Klub Sportowy MMA Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *