5 Mistrzostwa Polski w Bjj dla dzieci i młodzieży

7 maja nasze miasto było gospodarzem piątej edycji Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu dedykowanym dzieciom i młodzieży. Wydarzenie sportowe rozgrywało się na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. W zawodach sportowych wzięło udział ponad 30 przedstawicieli mińskiego Grapplera. Na sześciu matach stoczono ponad 500 pojedynków w formule GI – kimona. Pasjonaci tego sportu przyjechali z różnych zakątków naszego kraju: Rzeszowa, Suwałk, Olsztyna czy też Łodzi oraz Stalowej Woli . Najmłodsi uczestnicy biorący udział mieli 5 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i okazjonalne medale, najlepsi zaś personalizowane koszulki i czapeczki. Naszym reprezentantom udało się wywalczyć następujące medale:

złoto: Krzysiek Pióro, Daria Pasiak, Aleksander Wąsowski, Ivan Novyk

srebro: Andrzej Frankiewicz, Jarek Bodecki, Laura Pachacz, Maksymilian Pachacz, Bartosz Pyrka

brąz: Kacper Pernach, Kacper Horoszko, Antoni Rosa, Aleksander Kozłowski, Bartek Pietrasik.

Drużynowo 9 miejsce na 40 klubów z całego kraju !!! Wielkie gratulacje !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *