2 Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych Bjj

II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w BJJ GI i NO GI

11 czerwca nasze miasto było gospodarzem II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Brazylijskim Jiu Jitsu. Zawody były dedykowane przedstawicielom służb z całej Polski. Do rywalizacji na macie stawili się reprezentanci różnych formacji policji, wojska, straży pożarnej i granicznej. Zaproszenie przyjęli funkcjonariusze jednostek m.in.: z Sosnowca, Gdyni, Lublińca, Ustronia, Kielc, Radomia, Stargardu, Szczecina, Rzeszowa, Giżycka, Węgorzewa, Leska, Lublina, Żor, Siedlec, Gorzowa Wielkopolskiego, Bydgoszczy, Grudziądza, Białegostoku, Olsztyna, Częstochowy, Międzyrzecza, Wędrzyna.

Turniej rozgrywany był w dwóch formułach: kimona – GI i bez kimon – NO GI. Reprezentanci naszego klubu uzyskali następujące wyniki: .

Jarosław Całka zdobył dwukrotnie złoto w kategorii: NO GI Master niebieskie pasy -91,5kg oraz GI Master niebieskie pasy – 94,3kg.

Piotr Pióro zajął dwukrotnie 2 miejsce w kategorii NO GI Master niebieskie pasy -85,5kg oraz w GI Master niebieskie pasy -88,3kg

Piotr Mruzek zajął 3 miejsce w kategorii NO GI master białe pasy +97,5kg oraz 2 lokatę w kategorii białe pasy +100,5kg

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe medale, a najlepsi nagrody rzeczowe. Gratulujemy świetnego wyniku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *