Spotkanie klubowe – ognisko klubowe

17.06 po raz kolejny odbyło się spotkanie klubowe 🙂 dziękujemy wszystkim za przybycie 🙂 PAMIĘTAJCIE TEN KLUB TO WY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *