Grapplerzy z sukcesami na turnieju MMA i NO GI

Grapplerzy z sukcesami na turnieju MMA i NO GI

W sobotę 24 września zawodnicy Klubu Walki Grappler wzięli udział w turnieju sportowym pn.:” Gong I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczak” oraz w Turnieju GG CUP NO GI. Obie imprezy odbywały się równolegle na hali sportowej OSIR w Suwałkach.

W kategorii MMA udało się wywalczyć 2 złote medale. Szczęśliwymi zwycięzcami okazali się Andrzej Frankiewicz w kategorii U 16 – 67kg oraz Bartosz Czerwiński w kategorii U 18 – 70kg. Pierwszy z nich zwyciężył wygrywając na punkty, zaś Bartek pokonał swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie poprzez techniczne poddanie. W kategorii NO GI Andrzej uplasował się na trzeciej lokacie zdobywając tym samym brązowy medal.

Ich młodsi koledzy z maty w składzie Aleksander Kozłowski i Jarosław Bodecki stoczyli swoje pojedynki osiągając następujące wyniki: Aleksander startując w kategorii NO GI

+ 50kg ostatecznie zajął 3 pozycję i brązowy medal, zaś Jarosław w kategorii NO GI – 50kg po dwóch zaciętych walkach stanął na najwyższym stopniu podium.

Drużynowo osiągnęliśmy bardzo dobre 5 miejsce. Serdeczne

gratulacje dla zawodników i podziękowania dla trenerów w składzie: Zdzisław Raubo, Michał Stanisławski, Adam Wilk i Damian Zięba I Wojtek Wocial za świetne przygotowanie naszych zawodników.

Fajne zawody na pewno będziemy na kolejnych dzięki Miłosz Staśkiewicz🙂 Foty od organizatora 🙂 Kolejne zawody już 08.10 XIII Turnieju No-Gi Fight Grappler Cup

+24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *