Grappler Cup za nami

W sobotę 8 października na hali sportowej mińskiego Kopernika odbył się XIII Turniej NO GI FIGHT Grappler Cup. Nasze miasto gościło zawodników z całej Polski, m.in.: z Suwałk, Szczecina, Ełku, Myszyńca, Lublina, Olsztyna, Białegostoku, Stalowej Woli, Warszawy, Łodzi, Wołomina. Wydarzenie sportowe zostało zorganizowane przez MKS MMA TEAM we współpracy z Klubem Walki Grappler i MOSiR Mińsk Mazowiecki. Honorowy patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Pan Marcin Jakubowski, Starosta Miński Pan Antoni Jan Tarczyński oraz Prezes MOSiR Pan Tomasz Płochocki.

Zawody sportowe były rozgrywane w formule NO GI i na zasadach IBJJF. Na pięciu matach do walki stanęli zawodnicy: dzieci, młodzież i dorośli. W sumie rozegrano prawie 400 walk w brazylijskim Jiu Jitsu. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, najlepsi zaś nagrody rzeczowe.

Poniżej wyniki zawodników mińskiego Grapplera:

Złoty medal zdobyli: Anhelina Hrebelna, Aleksander Kozłowski, Bartek Pietrasik, Wojtek Wocial, Maciej Pasiak, Marcin Frankiewicz, Krzysztof Pióro, Piotr Kozłowski

Srebro zdobyli: Aleksander Kozłowski, Ivan Novyk, Kacper Horoszko, Jarosław Bodecki, Stanisław Pióro, Piotr Pióro, Krystian Ostrowski

Brąz zdobyli: Kacper Ostrowski, Bartosz Czerwiński, Kamil Kliczbor, Marcel Dziugieł, Bartosz Pyrka, Aleksander Wąsowski

Podczas wydarzenia gościliśmy włodarzy mińskich instytucji: Panią Alicję Cichoń Radną Powiatu Mińskiego, która była także fundatorem nagród dla uczestników zawodów, Pana Tomasza Płochockiego Prezesa MOSiR oraz Pana Mirosława Krusiewicza Przewodniczącego Rady Powiatu Mińskiego.

Drużynowo XIII edycję zawodów NO GI zakończyliśmy na 5 miejscu. Dziękujemy za wsparcie imprezy wszystkim naszym klubowiczom i gratulujemy wyników!

Dzięki Ground Game SportswearMiasto Mińsk MazowieckiMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z o. o.Powiat MińskigrapplerINFO.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *