Puchar Europy MMA – 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej !!!

Złote medale na Pucharze Europy w MMA

W minioną sobotę 15 października w podwarszawskim Teresinie został rozegrany Puchar Europy Amatorskiego MMA. Klub Walki Grappler reprezentowało dwóch zawodników: Wojtek Wocial i Bartosz Czerwiński.

Pierwszy swoje starcie rozpoczął Wojtek startując w kategorii – 77kg. Po 4 walkach dotarł do finału w który wygrał na punkty. Tym samym złoty medal. 🔥🔥🔥

Drugi nasz reprezentant Bartosz Czerwiński stoczył 2 walki w kategorii junior – 66kg. Pierwszą z nich wygrał przez decyzje sędziów, zaś w drugiej, po zaciętej dogrywce pokonał swojego rywala i zdobył ostatecznie 1 miejsce na podium.

Dwa złote medale na jednej z największych imprez sportowych MMA w Polsce szczególnie cieszą i napawają do dumy.

KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ 2 MIEJCE !!!

Gratulacje🙏🙏🙏 Wielkie dzięki dla całej ekipy KLUB WALKI GRAPPLER wszystkich trenerów Michał Stanisławski Adam Wilk Zdzisław Raubo oraz Damian Zięba 🙏🙏🙏Miasto Mińsk MazowieckiGround Game Sportswear