Mikołajkowy Turniej w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży

W sobotę 3 grudnia został rozegrany kolejny Mikołajkowy Turniej w Brazylijskim Jiu Jitsu dla dzieci i młodzieży. Impreza sportowa została przeprowadzona w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Rywalizacja sportowa na macie rozgrywała się od wczesnego ranka do późnego popołudnia.

Na zawodach pojawili się zawodnicy jiu jitsu, którzy mogli wziąć udział w rywalizacji w dwóch formułach GI oraz NO GI. Najmłodsi mieli niespełna 6 lat. Dominowali chłopcy, ale nie brakowało też silnej reprezentacji dziewcząt. Walki na macie wywoływały liczne emocje zarówno u dzieci jak i u towarzyszących im rodziców. W sumie stoczono ponad 500 walk na macie.

Do Mińska Mazowieckiego przyjechali zawodnicy reprezentujący kluby sportowe z całej Polski, m.in.: z Białystok Łodzi, Olsztyna, Ełku, Rzeszowa, Stalowej Woli, Radomia, Szczytna, Łomży, Suwałk, Garwolina, Wołomina, Łęcznej i Bełchatowa.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i okolicznościowe medale, zaś najlepsi nagrody. Był to turniej mikołajkowy nie mogło więc zabraknąć św. Mikołaja, który obdarował każde dziecko słodkimi czekoladkami.

Zawody zostały zorganizowane przez MKS MMA Team we współpracy z Prezesem MOSiR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością panem Tomaszem Płochockim, dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki pana Marcina Jakubowskiego i Samorządu Województwa Mazowieckiego- Dyrektora Edukacji Publicznej i Sportu pana Mirosława Krusiewicza. Szczególne podziękowania dla członków mińskiego Grapplera za pomoc w organizacji tego ogólnopolskiego wydarzenia sportowego.

Poniżej wyniki mińskich zawodników:

I miejsce: Jarosław Bodecki dwa złote medale, Krzysztof Pióro

II miejsce: Andrzej Frankiewicz, Bartosz Pietrasik, Kacper Horoszko, Aleksander Kozłowski

III miejsce: Szymon Gańko, Aleksander Kozłowski, Andrzej Frankiewicz

Dziękujemy Ground Game SportswearMiasto Mińsk MazowieckiMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim spółka z o. o.Powiat MińskigrapplerINFO.plMMZ Sport Plus wszystkim sędziom za ciężka praca i całej ekipę KLUB WALKI GRAPPLERMinski Klub Sportowy MMA Team🤜🏻🤛