Miński Klub Sportowy MMA Team

Miński Klub Sportowy MMA Team

Decyzją Starosty Mińskiego z dnia 15.03.2012 powstał MIŃSKI KLUB SPORTOWY MMA TEAM, który został wpisany do ewidencji stowarzyszeń sportowych po numerem 36. MMA TEAM jest klubem przeznaczonym dla wszystkich nie zależnie od wieku czy płci. Klub nie prowadzi działalności gospodarczej, utrzymuje się jedynie ze składek czy darowizn od sponsorów.

MMA TEAM powstał z inicjatywy dwóch zawodników Marcina Frankiewicz i Marka Pindelskiego, których celem jest propagowanie dyscypliny MMA w naszym mieście i powiecie. Nasz klub będzie bardzo ściśle współpracował z pierwszym w naszym mieście klubem MMA – KLUB WALKI GRAPPLER. Treningi będą się odbywały razem z Grapplerem, podobnie wspólne starty na krajowych i międzynarodowych arenach oraz organizacja zawodów i gal.

SKŁAD ZARZĄDU MIŃSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO MMA TEAM

Prezes zarządu – Marcin Frankiewicz
Vice prezes – Marek Pindelski
Sekretarz – Ewelina Frankiewicz
Skarbnik – Karolina Pindelska

DOŁĄCZ DO NASZEGO FACEBOOKA,
ABY BYĆ NA BIEŻĄCO